Prohledat eGON portál

esf_eu_oplzz_cervenapodpora_horizont_CMYK

Racionálně organizovaný úřad Děčín

Celkové shrnutí projektu Racionálně organizovaný úřad Děčín

Ukončení realizace projektu - celkové shrnutí

Realizace projektu byla k 31.8.2013 ukončena. V průběhu 24 měsíců byly prostřednictvím dodavatelů služeb, projektového týmu a cílové skupiny naplňovány cíle projektu.

Během 24 měsíců proběhlo několik aktivit. Na počátku projektu proběhl Personální audit, jehož výstupem byl Záznam z provedeného personálního auditu. Zároveň vznikl dokument metodika personálního auditu, se kterým budou zaměstnanci úřadu pracovat i nadále do budoucna.

Další částí projektu bylo provedení Analýzy systému řízení lidských zdrojů. Po vzájemné komunikaci mezi cílovou skupinou a zástupci dodavatelské společnosti a následné analýze byl zpracován a vyhotoven dokument Analýza systému řízení lidských zdrojů, se kterým se pracovalo v dalších částech aktivit projektu.

 

Racionální úřad Děčín během uplynulých 22 měsíců

Současná moderní doba vyžaduje neustálé zlepšování a zdokonalování v oblasti řízení lidských zdrojů nejen v soukromé sféře, ale i ve veřejné správě.

Statutární město Děčín proto využilo možnost čerpat dotaci z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost na projekt Racionálně organizovaný úřad Děčín, jenž je zaměřený na zlepšení kvality řízení lidských zdrojů na Magistrátu města Děčín. V tomto okamžiku se projekt dostává do závěrečné fáze svého trvání. Během uplynulých 20 měsíců realizace projektu proběhlo několik etap.

   

Ukončení klíčové aktivity č. 7 - Tvorba a aplikace Systému Hodnocení zaměstnanců, Standardů personalistiky a Systému identifikace a rozvoje talentovaných zaměstnanců

V období od 11/2012 do 03/2013 probíhala realizace klíčové aktivity Tvorba a aplikace Systému Hodnocení zaměstnanců, Standardů personalistiky a Systému identifikace a rozvoje talentovaných zaměstnanců.

Klíčová aktivita byla rozdělena do 3 částí.

   

Ukončení klíčové aktivity č. 5 - Hodnocení vedoucích zaměstnanců metodikou Development Centra, hodnocení metodikou 360stupňů a kompetenční model pro klíčové pozice

V období 08/2012 - 11/2012 probíhala realizace klíčové aktivity Hodnocení vedoucích zaměstnanců metodikou Development Centra, 360stupňů hodnocení a Kompetenční model pro klíčové pozice.

Během realizace této aktivity probíhala spolupráce mezi projektovým týmem a zástupci externí firmy M. C. Triton. Klíčová aktivita byla rozdělena do 3 částí:

   

Ukončení klíčové aktivity č. 3 - Personální audit

V období 03/2012 až 10/2012 probíhala realizace klíčové aktivity Personální audit.

Jednalo se o velice obsáhlou a časově náročnou klíčovou aktivitu, do které byly průběžně zapojovány téměř všichni zaměstnanců magistrátu. Cílem této aktivity bylo provedení personálního auditu vlastními silami za asistence externí společnosti M. C. Triton.

   

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>